17 Octombrie, 2018

cariere-vanzari

este în căutarea unui Consultant Vânzări în Bucureşti. Aşteptăm CV-ul tău la
cariere .

Cerinţe obligatorii

• persoană energică, entuziastă, pozitivă, cu spirit de initiaţivă;

• bun ascultător al nevoilor specifice ale clienţilor;

• abilităţi foarte bune de comunicare scrisă si verbală;

• experienţă în negociere;

• cunoștințe avansate operare PC (MS Office, rețele de socializare);

• experienţa în vânzări de minimum 2 ani.

Constituie un avantaj

• experienţa în vânzări soluţii software;

• recomandări;

• absolvent de cursuri profesionale de vânzări;

• cunoștințe tehnice despre funcționarea unui PC sau al unei rețele de calculatoare (Internet – Intranet);

 • experiență în utilizarea unui sistem CRM sau ERP.

Responsabilităţi

• gestionarea relaţiei cu clienţii potenţiali şi existenţi;

• îmbogăţirea portofoliului de clienţi;

• prezentarea soluţiilor software ale companiei noastre (telefonic/la sediul companiei/la sediul clientului), negocierea şi finalizarea vânzării;

• îndeplinirea planului de vânzări;

• planificarea activităţilor zilnice;

• pregătirea documentaţiei de vânzare;

• raportări specifice.

Beneficii

• salariu motivant şi bonificaţii suplimentare raportate la îndeplinirea planului de vânzări;

• un mediu dinamic, plăcut, stimulând valorile reale;

• program flexibil individualizat;

• experienţă profesională valoroasă și şansa de a dobândi o înțelegere aprofundată a unei pieţe în continuă creştere;

• posibilităţi de promovare şi afirmare în paralel cu dezvoltarea companiei.

www.gazon.net.ua

best-cooler.reviews/

farm-pump-ua.com